BIELE SPODNÉ PRÁDLO

Naši predkovia nenosili farebnú spodnú bielizeň, ani ženy. Prečo ľudia, tak jemne cítiaci krásu si nezdobili svoje spodné prádlo a ani ho nepokrývali veľkolepými výšivkami?

Ukazuje sa, že najoptimálnejší vplyv na ľudský organizmus pri priamom styku s telom má tkanina bielej farby. Každý už počul o terapii farbami - colorterapii, ide o mimoriadne účinnú metódu. Každá farba má svoju vlastnú vlnovú dĺžku a každý ľudský orgán tiež. Napríklad, krvácanie zastavovali červenou farbou.

Keď je spodné prádlo biele, tak náš organizmus lieči. Nastavuje náš organizmus na zdravie, hlavne, ak v niektorom orgáne došlo k poruche. Biela farba upokojuje, vzbudzuje emócie radosti a radosť predlžuje život.

Pokiaľ je spodné prádlo farebné, tak sa jeho frekvencia prenáša do vnútra organizmu a nastáva disharmónia. Ešte problematickejší stav nastáva pri rôznofarebnom prádle, čo sa odráža hlavne na emocionálnom stave človeka. V súčasnosti je vidieť často podráždený emocionálny stav dospelých.

Mimochodom, počas Druhej svetovej vojny bolo spodné prádlo biele. Ľudia boli chránení a o ich zdravie bolo postarané. V súčasnosti je to pravý opak, naše zdravie ničia za naše peniaze. Množstvo farieb a hlavne na deťoch, všetka bielizeň, ponožky, oblečenie farebné. Pritom spať by sa malo iba v bielom, pretože iba vtedy dochádza k optimálnej regenerácii, samozrejme, pri dodržaní ostatných faktorov.

Koľko žien a dievčat chodí dnes v tmavých farbách, a to nám všetko postupne nanútili. Čierna farba veľmi silne potláča endokrinný systém a nie je vhodná na stále nosenie. V žiadnej kultúre nenájdete stále nosenie čiernej farby. Zväčša sa nosila iba v dobe smútku. Do revolúcie, v roku 1917, nosili čierne pančuchy iba prostitútky, všetky ostatné nosili biele a dnes sa stala čierna normou.

Ja som začala tým, že som ušila sebe a deťom veľmi krásne snehobiele nočné košele a posteľné prádlo používame iba biele. Milé ženy, postarajte sa o svojich blízkych a o deti, je to naša zodpovednosť. Chráňte sa, prejdite na biele farby a buďte zdraví.

Karina Astafeva

© 2016 Worlds Collide. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky