GEORGIJ SIDOROV

Georgij Sidorov o vede

O tom, že nie je všetko v poriadku s našou oficiálnou vedou, ktorá sa nachádza v systémovej kríze, už hovorí veľa vedcov a učencov. Okrem toho, niektorí z nich otvorene vyhlasujú, že oficiálna veda je riadená určitými silami kvôli tomu, aby sa ľudstvu zabránil dostup k určitým "zakázaným znalostiam" a aby bolo ľudstvo nasmerované po nesprávnej technokratickej ceste rozvoja, ktorá vedie k sebazničeniu.

A čo teraz, aké riešenie? Čo máme robiť? Teraz sme v problémoch. Veda je skutočne vyčerpaná. Vyčerpala sa, keď bola napísaná Einsteinova teória relativity. Keď Nikola Tesla uskutočnil prelom a prišiel na úroveň éteru a začal chápať, čo je éter a odkiaľ sa berie energia.

Éter je informačný kokon v energetickom obale. Táto energia je vždy prítomná, pretože sama informácia je nevyčerpateľná. Nie je ju možné zničiť. Nikola Tesla to pochopil a vtedy sa ho rýchlo zbavili a zamenili teóriu éteru teóriou relativity, v ktorej Einstein uviedol, že éter neexistuje a nemôže byť...

A teraz naši vedci nevedia, čo robiť. Či dať ľudom správnu predstavu o spoločných univerzálnych zákonoch vesmíru, to znamená vrátiť starodávnu filozofiu našich predkov - "bielych bohov", spustiť metodologický smer a prinútiť ľudí pracovať týmto smerom. Mimochodom, existuje veľa vedcov, ktorí sa zaoberajú touto metodikou a filozofiou doma, alebo vo svojich laboratóriách. A úspešne ich likvidujú. Títo vedci uskutočňujú najsilnejšie objavy práve na tejto báze a špeciálne služby na nich poľujú. Americké aj naše, ale predovšetkým anglické a izraelské.

A takmer všetci takíto nešťastní vedci, ktorí robia najväčšie objavy, zomierajú. V priemere ročne až 200 takých vedcov zmizne. Jednoducho ich zničia. Ale býva ich aj viac, 220 - 250 vedcov. Existuje celá štatistika, koľko vedcov zomiera. Títo vedci spravidla pracujú vo svojich laboratóriách a skrývajú, čo robia. Akonáhle sa o nich dozvedia, že niečo chcú patentovať, tak nečakane zomierajú a všetky ich dokumenty a objavy bez stopy miznú. Informácie o tom sa dajú nájsť na internete.

Takže, čo robiť? Teraz je potrebné vrátiť a legitimizovať všetky tri metódy pochopenia reality, to znamená nielen vedeckú metódu, ale aj teoretický smer je potrebné pozorne sledovať. Nedaj boh, že vedci objavia niečo také, okamžite sú v hľadáčiku medzinárodného výboru pre lževedu. To je súčasná skutočná inkvizícia. Začína sa hanobenie a fyzická deštrukcia, alebo človeka vyhodia z vedy tak, že nemôže nájsť prácu ani ako strážnik.

Už som spomínal typický príklad. Thomasa Lee a jeho osud. Zdalo by sa, že nič strašné neurobil. Uskutočnil objav na severe Kanady, v Grónsku a na Aljaške, že pred Eskimákmi tam žili nejakí "Tuniti" - biela rasa ľudí. Našiel ich lebky a začal dokazovať, že tu niekedy žila biela rasa. V skutočnosti objavil našu arktickú domovinu. Určitá časť ľudí zostala v Arktíde a žila tam po kataklizme. Tiež ukázal príbehy a legendy Eskimákov, ktoré hovoria, že ich predkov všetko naučil národ Tunitov bielej rasy. Len kvôli tomu ho vyhodili z vedy a zabavili mu byt, žena ho opustila a všetci priatelia sa ho zriekli. Prácu si nemohol nájsť, tak odišiel k Eskimákom a teraz žije u nich.

Chápete, čo sa deje? Žiadny zvláštny objav neurobil, iba sa začal hrabať tam, kde nemal. Jednoduchý príklad. My sme urobili objav na Sibíri v Gornoj Šorii. Zatiaľ ho neriešime, ale nie preto, že sa bojíme, ale preto, lebo nastal taký čas, kedy sme našli toľko nového, že teraz nevieme, z akej strany k tomu pristúpiť.

A Gornaja Šorija to nie je to hlavné. Boli objavené gigantické bloky, ktoré sú všetky medzi sebou spojené kamennými zámkami. Veľa vecí bolo zničených a rozhádzaných, ale steny aj obelisky stoja. Je si to ťažké všetko predstaviť, je to potrebné vidieť na vlastné oči. Niečo už bolo aj zverejnené.

Ale čo je zaujímavé? Volá mi jeden môj priateľ z Nemecka, na ktorého sa nakontaktoval Erich von Daniken, Švajčiar, ktorý napísal veľa kníh, že on ma varuje. "Varujte Georgija Sidorova, lebo zaliezol tam, kde by nemal. Nemusí dlho žiť. Vatikánu sa nepáčilo, čo tam urobili." Čo s tým má Vatikán? Čo je Vatikánu do toho, že sme preliezli Gornu Šoriju a urobili sme objavy? Chápete, čo sa tu deje? Taká kontrola nad novými objavmi..

Teraz je nielen naša skupina pod dohľadom, nielen nám neustále kladú palice do kolies. Sú aj iní čestní a dôveryhodní vedci. Napríklad Richard Thomson, Michael Cremo a celá skupina vedcov okolo nich. To sú Američania, ktorí odhaľujú machinácie NASA vo vzťahu k Marsu a Mesiacu. Táto skupina je dôveryhodná a všetci sú vystavení silnému tlaku zo všetkých strán.

Zdalo by sa, že my v Rusku sme ďaleko od toho všetkého. Ale prišiel k nám do Tjumenu tento Michael Cremo, prednášal v ruštine študentom na Univerzite v Tjumeni. Povedal jednu frázu a ukázal fotku skameneného odtlačku podošvy obuvi človeka starú 70 miliónov rokov. A nápis na tejto podošve bol v staroruskom jazyku. Chcel nás Rusov potešiť s takým nálezom, ale bolo to dosť na to, aby ho "poprosili" odísť z Ruska.

Jasné, že tento príkaz neprišiel od prezidenta, alebo z Dumy, ale z našej vedy. To sú úplne iní ľudia. A Cremo už nemá právo viac k nám prísť. Keď sme urobili svoj objav Gornoj Šorii, tak som mu o tom napísal a on odpovedal, že síce sleduje naše objavy, ale osobne prísť nemôže.

Týmto spôsobom, aj kríza v súčasnej vede, je umelo vytvorený fenomén stagnácie. Je vytvorený nepriateľskými silami k ľudstvu a ich vernými služobníkmi. A skutočnosť, že v celom tomto príbehu znie znovu meno Vatikán, naznačuje, že toto "centrum moci" sa zaoberá nielen aplikovaním vymyslených relígií ľudstvu a falšovaním histórie, ale riadi aj kontrolu nad rozvojom vedy.

Kontrolu na tým, aby ľudstvo nezasahovalo do oblastí "zakázaného poznania", ktoré by mohlo pomôcť ľudstvu oslobodiť sa od moci svetového parazitického systému, ktorého časťou je aj Vatikán s tajnými podzemnými úložiskami starovekých artefaktov, autentických historických dokumentov a tiež perspektívnych objavov ľudstva.

Z vystúpenia Georgija Sidorova

© 2016 Worlds Collide. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky